"Enter"a basıp içeriğe geçin

IObit Software Updater 3 Pro İndir Yasal Ücretsiz Lisans

IObit Software Updater, Windows sisteminizdeki tüm eski programları güncellemek için bir programdır. Programları belirli bir zamanda otomatik olarak kontrol etmenizi ve güncellemenizi ve güncelleme tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmanızı / yeniden başlatmanızı sağlar. Seçilen tüm yazılımları can sıkıcı reklamlar ve / veya paket yazılımlar, hatta kötü amaçlı yazılımlar olmadan kolayca ve hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.

IObit Software Updater 3 Pro yazılımı güncellemenin en basit yoludur. Bu windows aracı, sisteminizi kurulu tüm yazılımlarınız için tarar, çevrimiçi bir veritabanıyla karşılaştırır ve ardından bir güncelleme olup olmadığını bildirir.

Yüzlerce popüler Windows programının bir veritabanı ile donatılmış, en son güncellemeyi hızlı ve güvenli bir şekilde indirmenizi sağlar. Ayrıca, programın resmi web sitesinden yeni bir sürüm çıktığında IObit Software Updater 3 yazılım durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edecektir. Ayrıca, eski programların planlanan bir zamanda otomatik ve düzenli olarak güncellenmesini destekler.

IObit Software Updater 3 Pro İndir

Akıllı güncellemenin yanı sıra, bu IObit yazılımı güncellemeleri veya yeni sürümleri sessiz modda yükler. Kullanıcıların, yükleme adımlarını tek tek seçmekten ziyade Uygulamaları tek bir tıklamayla yüklemesi çok kolaylık sağlar.

Mevcut yazılımı güncellemenin yanı sıra, çeşitli şekillerde size yardımcı olabilecek önerilen programları indirmenize yardımcı olur. Bu önerilen uygulamalar veya olması gereken yazılımlar çeşitli kategorilerde sıralanmıştır. Kategoriler Tarayıcılar, Güvenlik, Sosyal, Multimedya, Çalışma Zamanları ve Yardımcı Programlar ve Araçlar’ı içerir.


IObit Software Updater 3 Pro İndir


IObit Software Updater 3 Pro Ücretsiz Yasal Lisans

  1. Aşağıda ki bağlantıdan en son sürüm yükleyicisini (v3) indirin.
  2. Yazılımı yükleyin ve aşağıda ki lisans koduyla etkinleştirin.
26CFC-BD186-EDC29-EABB3
IObit Software Updater 3 Pro Ücretsiz Yasal Lisans

IObit Software Updater 3 Pro İndir


    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir