"Enter"a basıp içeriğe geçin

AVG Internet Security 2020 [Ücretsiz 1 Yıllık Lisans]

AVG Internet Security 2020 yazılımı, bilgisayarınızı korsanlara ve virüslere karşı korur. Yapay zekası, rootkit’leri ve casus yazılımları engellemek için gerçek zamanlı analiz kullanır. Bu en iyi güvenlik yazılımı çözümü ile özel verilerinizi, fotoğraflarınızı ve şifrelerinizi fidye yazılımlarına karşı koruyun.

AVG Internet Security 2020, Windows bilgisayarlarınızı virüsler, Truva atları, solucanlar, kök setleri, çeviriciler, reklam yazılımları ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere tüm popüler kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korumak için etkili bir çözümdür.

AVG Internet Security 2020 Ücretsiz 1 Yıllık Kurulum

AVG Internet Security 2020 Ücretsiz Yasal Lisans
AVG Internet Security 2020 Ücretsiz Yasal Lisans
  • İlk olarak, aşağıdaki dosyalardan kurulum dosyasından veya yükleyicisinden birini indirin
  • Yükleyiciyi çalıştırın, yükleme işlemini tamamlayın. Yazılımı başlatın, ilk taramayı başlatmak yerine “Ücretsiz Denemeyi Başlat” düğmesine tıklayın.
  • NOT: AVG Güvenli Tarayıcıyı kurmaktan kaçının.
  • Ana pencerede ‘AVG’im’ menüsünü tıklayın ve Aboneliğim’i seçin. “Geçerli bir etkinleştirme kodu girin” seçeneğini tıklayın ve aşağıdaki kodu girin.

AVG Internet Security 2020 Ücretsiz Yasal Lisans

GV2WLG-2A2HP2-4847H6

Bu ücretsiz 1 yıllık yasal lisans aynı zamanda AVG TuneUp programınında lisansını içermektedir. AVG TuneUp, bilgisayarınızı iyi durumda tutan bir optimizasyon aracıdır. Önemsiz dosyaları temizlemek, kayıtları onarmak, uygulamaları kaldırmak veya hatta silinen dosyaları geri getirmek için çeşitli araçlar sunar.

AVG Internet Security 2020 ile ilgili daha fazlası için; https://www.avg.com/tr-tr/internet-security

Tek Yorum

  1. N3xt 17 Mayıs 2020

    çalıştı umarım kara listeye girmez

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir