"Enter"a basıp içeriğe geçin

İndirimli Ucuz Kargo Gönderimi

Şahsi kargo gönderimlerinde kargo fiyatları birçoğumuzun canını yakmaktadır. Sürekli kargo gönderimi yapan kişilerin sorunu olan kargo fiyatları için çözüm bulmak aslında çok kolay. Küçük işletmeler ve e-ticaret ile uğraşanlar için gittigidiyor, n11, hepsiburada, sanalpazar ve bunun gibi bir sürü açık pazar e-ticaret platformu mevcut ve bu sitelerde ki sanal mağazamızda listelediğimiz ürünleri anlaşmalı ve indirimli bir şekilde müşterilerimize gönderebiliyoruz. Bireysel olarak gittigidiyor, sanalpazar sitelerinden de ürün listeleyip belirli komisyon ile indirimli kargo gönderimi yapabiliyoruz. Bunlara alternatif olarak Shopier ile çok kolay bir şekilde ürünleri müşterilerimize veya göndermek istediğimiz kişilere indirimli şekilde kargolarımızı şahsi olarak gönderebiliyoruz.

Shopier İndirimli Ucuz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

 • Öncelikle Shopier’e ücretsiz üye oluyoruz.
 • Hesabım sekmesinden Üyelik, İletişim ve Banka bilgileri kısımlarını dolduruyoruz
 • Daha sonra Yeni Ürün Listeleme sekmesinden ürünü en az 10 TL olacak şekilde listeliyoruz.
 • Ürünü alırken müşteri bilgileri (Kargoyu yollayacağımız kişinin bilgileri) ile almalısınız.
 • Ürünü aldıktan sonra web sitesinden girip satılan ürünlerden kargo kodu oluştur diyoruz.
 • Kargo acentasına gittiğimizde Shopier üzerinden anlaşmalı göndereceğimizi belirtiyoruz ve oluşturulan anlaşmalı gönderici kodunu veriyorsunuz.
 • Kargocuya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
Shopier Dükkan

Shopier Nedir?

Shopier size, istediğiniz platform üzerinde çalışan bir alışveriş ve ödeme otomasyonu sunar. Ürünlerinizin satışını Shopier ile sosyal medya hesaplarınızda, kendi internet sitenizde veya çeşitli pazar yerlerinde kolayca yapabilirsiniz. Hatta bunlardan biri olmasa bile, Shopier üzerinde hemen bir dükkan açıp satış yapmaya başlayabilirsiniz!

Neden Shopier?

Sosyal medya üzerinden, internet sitenizden veya bir pazaryerinden satış yaparken Shopier’i rahatça kullanabilirsiniz. Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya platformlarında takipçilerinizle paylaştığınız ürünlerin satışı Shopier ile kolayca gerçekleşir. Kendi internet siteniz hangi altyapıda geliştirilmiş olursa olsun, Shopier ile dakikalar içerisinde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Pazaryerlerinde listelediğiniz ürünlerin satışa dönüşmesi için sipariş ve ödeme otomasyonunda Shopier’i kolayca kullanabilirsiniz.

Shopier Anlaşmalı Kargo Satışı Nasıl Yapılır?

Shopier’e üye oluyoruz ve ürün listeliyoruz ve bu listelediğimiz ürünü tekrardan biz alıyoruz. Alırken kargoyu göndereceğiniz müşterinizin bilgilerini kullanmanız gerekiyor. Ürünü alınca 10.00 TL’de 1.20 kuruş komisyon kesiyor ve kargo ücreti 5.20 TL tutuyor. Kargoyu kargocuya verince shoper üzerinden anlaşmalı gönderiyorum diyrosunuz ve panelinizdeki kodu veriyorsunuz. Müşteri bilgileri direk çıkıyor ve kargocuya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Shopier hesabı üzerinden otomatik kargo parası ve komisyon kesiliyor. 10 TL aldığınız için 5.20 + 1.20 komisyon yani 6.40 kesiliyor geri kalan ücret her hafta içi çarşamba banka hesabınıza yollanıyor.

Shopier Anlaşmalı Kargo Ücretleri

Desi / AğırlıkYurtiçi KargoMNG Kargo
0 desi/kg4,00 TL3,50 TL
1-3 desi/kg5,60 TL4,00 TL
4-6 desi/kg7,00 TL5,40 TL
7-10 desi/kg9,00 TL7,00 TL
11-15 desi/kg12,50 TL10,25 TL
16-20 desi/kg15,50 TL13,50 TL

Shopier Güncel Komisyon Oranları

Shopier’e herhangi bir ücret ödemeden üye olabilir ve listeleme ücreti, aylık ücret ödemeden satış yapabilirsiniz ancak bu yapmış olduğunuz satışların para birimine göre belirli bir komisyon kesilir. Güncel komisyon oranları aşağıdaki gibidir;

 • %4,99 + 0,49 TL
 • %5,99 + 0,49 TL
 • %5,99 + 0,49 TL
 • (+%1,75)
Shopier Fiyat Komisyon Oranları

Kayıt olmak ve daha fazla bilgi için shopier.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

12 Yorum

 1. cagla oksuz 3 Kasım 2019

  merhaba sizin sayenizde shopier uye oldum uyguna musterilerime kargo yollamak adina ancak urunu siz aliyorsunuz musterinin bilgilerini yaziyorsunuz deniyor ama kartla odeme o kismi anlayamadim ben oducekaem o ücret müşteriden nasil alinacak

  • Can Muhammed 3 Kasım 2019

   Gerçek bir alıcı varsa ürün linkini alıcıya gönderip o link üzerinden sipariş vermesini sağlayın.

  • Burak say 13 Kasım 2019

   Anlaşmalı kargo ücretleri demişsiniz 5.20 standart deyil mi. Bide kilo desi sınırı varmı?

   • Anonim 2 Aralık 2019

    Shopieri daha once hic kullanmadim.Bende bu yontemi instagram satislarim icin kullanacagim ama şunu sormak istiyorum bu islemi yaparken kargo satici mi alici mi odemeli seciyoruz? ürunu kargo alici odemeli ilan verdigimde yine anlasmali kargo olarak uygun fiyata alici kargoyu teslim alirken mi odemeyi aliyorlar..

    • Ravza konuk 19 Mayıs 2020

     Ben de satış yapacağım ve tam olarak bu bilgiyi arıyorum,eğer nasıl yapacağınızı bulduysanız anlatabilir misiniz?

     • Can Muhammed 19 Mayıs 2020

      Shopier sitesi üzerinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Gerekli durumlarda ise Shopier Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. 0 (850) 840 15 10

    • KÖYDENBAHÇEDEN 30 Kasım 2020

     Satıcı ödemeli seçiyorsunuz, bütün ürünlere mesela 10 tl kargo giriyorsunuz. Varsa ücretsiz kargo limitini giriyorsunuz. Ücretsiz limit altında alışveriş olduğunda müşteriye bir defa 10 tl yansıtıyor.

 2. Ali Can D 6 Mayıs 2020

  Merhaba, kargoda desi sınırı var mı? 20 desiden fazla olabilir mi? Teşekkürler

  • Can Muhammed 6 Mayıs 2020

   En doğru bilgiyi Shopier Müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. 0 (850) 840 15 10

 3. Burak çelik 4 Ağustos 2020

  Kapıda ödeme olarak gönderebiliyormuyu bu yöntem sayesinde

 4. Yağmur gümüştekin 5 Mart 2021

  Biraz önce kendim satın alım yapıp sizin deiğiniz gibi yaptım desi olarak ölçmüyorlar 21.84 kuruş kargo ücreti çıkarttılar ürünü tarttığımda 4 kilo geldi kargo boyutunu baz alıyorlar sanırım minder gönderdim çünkü ben ama ölçmedi de bi değişik anlayamadım ama şahsi gönderimde 60 tl olan şeye 21 lira çok iyi rakam

 5. Murat sevimli 7 Mart 2021

  Merhaba peki shopier in yurtdışı gönderimi var mi. Varsa nasıl bir yol izliyorlar. Kibris ingiltere amerika almanya…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir