"Enter"a basıp içeriğe geçin

Fortnite Battle Royale Android APK İndir

Popüler battle royale oyunları arasında en çok oynanan Fortnite, daha önceden sadece davetiye kodu ile android platformunda kullanıcılarına sunuluyordu. Kısa bir süre önce Fortnite Android herkese açık bir şekilde oynanabilir bir hale geldi. Sizlerinde android cihazı bu oyunu destekliyorsa aşağıda yer alan bağlantıda ki QR kodunu okutarak oyunu hemen indirebilirsiniz.

Unutmayın oyun henüz Beta sürümde olup çözülmemiş sorunlar meydana gelebilir bunun için tek yapmanız gereken oyundan geri bildirim bırakmak.

LİNK: Fortnite Battle Royale Android APK İndir

Bilindiği üzere Fortnite Battle Royale Android yeni nesil bir mobil oyun ve sadece son çıkan android cihazlarda çalıştırabilir. Oyunu tam performansta oynamak için cihazının ortalama sistem gereksinimlerinin aşağıda yer alan listede ki olmasına dikkat etmelisiniz. Yoksa FPS sorunundan dolayı oyundan tam performans alamayabilirsiniz.

  • İşletim Sistemi: Önerilen Android 8.0 veya üstü, 64 bit
  • RAM: Önerilen 4GB veya üstü
  • GPU: Adreno 530 veya üstü, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 veya üstü

Kafalara takılan sorulardan biri de oyunun neden Google Play platformunda yer almamasının nedeni, tüm satın alım işlemlerine mağaza vergisini ödememek istemeleridir.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir