"Enter"a basıp içeriğe geçin

Telegram Trendyol Koleksiyon Kaydetme Botu

Trendyol, #TatileHazırlık kampanyasına özel paylaş kazan kampanya kapsamında 1-2-3 Haziran 2021 tarihleri arasında koleksiyon oluşturup 25 arkadaşıyla paylaşıp kaydettirenlere 25 TL Trendyol cüzdan kuponu hediye verecek. Trendyol mobil uygulamasından favorileri ürünler ile koleksiyon oluşturup linki arkadaşlarınızla paylaşıp kaydettirmeniz yeterli.

1-2-3 Haziran 2021 tarihlerinde Trendyol mobil uygulamasını indir, favorilerim menüsü üzerinden beğendiğin ürünleri seç, koleksiyonunu oluştur ve arkadaşlarınla paylaş! Koleksiyonun 25 kaydedilmeye ulaştığında 25 TL kazan. Her kullanıcı tek bir koleksiyonundan ödül kazanabilecektir.
Kampanyanın son günü: 3 Haziran 2021 23:59

Trendyol koleksiyonlarınızı bu bot sayesinde ister gerçek kullanıcı ister bot atarak çok kısa sürede koleksiyonlarını kaydettirebilirsiniz. Bu bot ile ücretli veya ücretsiz koleksiyon kayıt işlemi sağlayabilirsiniz.

Koleksiyon kaydederek her biri için 1 kredi kazanabilir veya 100 kredi = 10 TL olacak şekilde satın alabilirsiniz.
KAMPANYA! 300 kredi al, 300 kredi hediye kazan!

Telegram Trendyol Koleksiyon Kaydetme Botu
Telegram Trendyol Koleksiyon Kaydetme Botu

Trenyol karşılıklı koleksiyon kaydetme botunu kullanmak için aşağıda ki Telegram bağlantısına tıklayıp Başla demeniz ve sohbet satırına /start yazmanız yeterlidir.

Tek Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir