"Enter"a basıp içeriğe geçin

IObit Advanced SystemCare 14 PRO İndir [Ücretsiz 1 Yıl Lisans]

IObit Advanced SystemCare 14 PRO, güçlü bir PC optimizasyon programıdır. PC’nizi hızlandırmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri ve fonksiyonları tek tuş ile gerçekleştirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Ücretsiz sürüm birçok özelliğe sahip olmasına rağmen, profesyonel sürümde ek olarak Disk Temizleyici ve Windows Düzeltme gibi önemli özellikler bulunur ve bilgisayarı tam olarak temizlemek ve hızlandırmak için Advanced SystemCare 14 programının PRO sürümüne ihtiyaç duyarsınız. Bu yazımızda ücretsiz ve yasal olarak 1 yıllık lisansı sizlerle paylaşıyoruz.

Advanced SystemCare 14 PRO , PC performansınızı artırmak için mükemmel yazılımlardan biridir. Bilgisayarınızı hızlandırmak ve temizlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahip bir araç kutusunu tek bir noktadan yapmanızı sağlar. Programın tek tıklamayla bakım seçeneği, tek bir dokunuşta çeşitli faydalı görevler gerçekleştirir.

Genel olarak, IObit Advanced SystemCare , PC’nin tüm sorunlarını derinlemesine temizler, hızlandırır ve temizler . Casus yazılım saldırılarını ve gizlilik açıklamalarını önlemek için gerçek zamanlı korumada sağlar. 

IObit Advanced SystemCare 14 İndir

IObit Advanced SystemCare 14 PRO Ücretsiz Lisans

  1. Öncelikli program yüklü değilse yukarıda bulunan butondan yazılımı kendi sitesinden indirin ve yükleyin.
  2. Uygulamayı başlatın, “Etkinleştir” alanına tıklayın ve “Lisans girin” sekmesini seçin ve ardından aşağıdaki kodu girin.
Güncelleme [01.02.2021]: Yeni kod
Lisans Key: CDD6D-D0774-F23C0-7EB3N
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir