"Enter"a basıp içeriğe geçin

Fortnite Battle Royale 10. Sezon 2. Hafta Görevleri

Fortnite her sezon olduğu gibi 10. sezon (X. Sezon) da Battle Royale oyununa oyun hikayesine özgü haftalık görevleri ekledi. Görevleri yapmak oldukça basit ancak bazı görevlerin yerlerini bulmak zor olabiliyor. Bunu kolaylaştırmak adına 10. Sezon haftalık mücadelelerinin görev haritasını her hafta sizlerle paylaşacağız.

Fortnite Battle Royale X. Sezon

X. Sezon’da zaman çıldırdı ve Sıfır Noktası dengesizleşti. Geçmişe özlem mi duyuyorsunuz? Belki de tam tersine geleceği iple çekiyorsunuzdur. Hiç fark etmez! İki türlü de bu sezon boyunca keşfedeceğiniz çok şey olacak! Bir zamanlar kaybolduğu sanılan yerler adada yeniden ortaya çıkmaya başladı. Ama pek de hatırladığınız gibi değiller…

https://www.epicgames.com/fortnite/tr/news/season-x-blog

Fortnite Battle Royale  X. Sezon Savaş Bileti
Yeni sezon, yeni Savaş Bileti. 100 seviye, 100’den fazla yeni ödül. X. Sezon’daki yenilikler hakkında daha fazla bilgi için duyuru blogumuza göz atın. X. Sezon’la birlikte arkadaşlarına Savaş Bileti hediye edebileceksin! Tüm platformlarda 15 Ağustos’a kadar (bazı bölgelerde bu süre değişebilir) bu özelliği kullanabilirsin. Mağazadan ilk defa hediye göndermene özel bir Hediye Kutusu da kazanacaksın.

https://www.epicgames.com/fortnite/tr/patch-notes/v10-00-patch-notes

Fortnite Battle Royale 10. Sezon 1. Hafta Mücadeleleri

Fortnite Battle Royale 9. Sezon 1. Hafta Mücadeleleri

Fortnite Battle Royale 10. Sezon 2. Hafta Mücadeleleri

Fortnite Battle Royale 9. Sezon 2. Hafta Mücadeleleri
Fortnite Battle Royale 9. Sezon 2. Hafta Mücadeleleri
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir