"Enter"a basıp içeriğe geçin

En Ekonomik Taahhütsüz Internet: Netspeed İndirim Kodu

Taahhüt Yok, Sorun Yok! Daha önce Türk Telekom, Turknet ve Milleni (Doping) kullanmış biri olarak hem hizmet hem de fiyat avantajı sebebiyle NetSpeed’e geçmeye karar verdik. Türk Telekom’dan daha iyi hizmet ve hemen hemen yarı fiyatına ve Türknet’te olduğu benzer biçimde müşteri hizmetleri yok değil. Çağrı Merkezini aramıştınız ve karşınıza bir insan çıkıyor. Üstelik tüm bunlar aşağıdaki indirim koduyla abonelik başlattığınızda aylık 93 lira’dan süregelen paket fiyatları ile. Netspeed Türkiye’nin en ekonomik Taahhütsüz, Kotasız, Adsl, Vdsl, Fiber Hızında İnternet Paketleri Limitsiz Yalın Adsl – Ev ve Ofis interneti, Sınırsız Adsl. Kampanya ve nasıl katılabileceğin hakkında* detaylar aşağıda mevcut, daha fazla bilgi ve için müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz.

Netspeed xDSL Popüler Kampanyalar
Netspeed xDSL Popüler Kampanyalar
Netspeed Fiber İnternet Paketleri
Netspeed Fiber İnternet Paketleri

Benim kodumu kullanarak NetSpeed’e gelirseniz 12 ay boyunca 10 TL indirimli fatura ödersiniz.

NetSpeed Abone olurken Referans kodu : 7X3X53 ile karşılıklı 12 ay boyunca 10 TL indirimden faydalanabiliriz. Yeni abone olurken müşteri temsilcisine Referans kodu : 7X3X53 nu paylaşmanız dahilinde 12 ay boyunca karşılıklı 10 TL her ay faturadan düşülecektir.

Referans No: 7X3X53
Netspeed İndirim Kodu

Kampanya Şartları & Sıkça Sorulan Sorular

 • Bu kampanya,  aksi belirtilmedikçe başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan kazandığınız ilgili aya ait indirimleri kullanabilmeniz için sizin ve referansınızla abone olan arkadaşlarınızın fatura borcu olmaması gerekmemektedir.
 • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır.
 • Kampanya 01.01.2023 tarihine kadar geçerlidir.

Bu Kampanya Nedir ve Nasıl Katılabilirsiniz?

Arkadaşını Getir Kampanyası, davet kodunuz ile referans olarak Netspeed’e kazandırdığınız her bir yeni abonelik için 12 aylık fatura dönemi boyunca hem sizin hem de arkadaşınızın her faturasında 10’ar TL indirim hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Size özel referans kodunuz ile davet etmiş olduğunuz arkadaşınız davet kodunu abonelik başlatırken başvuru esnasında 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcimize beyan etmesi veya web sitemiz üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına sizin verdiğiniz kodu yazması yeterlidir.

Arkadaşını Getir Kampanyası detaylarını öğrenmek NetSpeed sitesine göz atabilirsiniz.

11 Yorum

 1. Cengiz 4 Kasım 2020

  yeni abone olacaklar bu kod ile 12 ay boyunca aylık 5 TL indirim kazanabilir.

 2. izzet 18 Kasım 2020

  bu kod ile üye olarak 12 ay indirim kazanırsınız bilmediğiniz noktalarda yardımcı olurum arkadaşlar.

  • Hadebe 22 Nisan 2022

   Arkadaşlar aranızda netspeed internete geçmek isteyen 7X3X53 nolu davet kodumu kullanabilir kayıt işlemi esnasında kodu müşteri hizmetlerine bildiriyorsunuz. Bildirimde bulunduğunuz Davet kodu faturanıza yılda 60 TL olmak üzere aylık 5 er TL indirim kazandıracak.

 3. Mert açikgl 18 Aralık 2020

  Bu kod ile 60 TL indirim alabilirsiniz

 4. Adil başata 24 Aralık 2020

  *** Netspeed’e geçmek isteyenler kullanabilir 5 tl 12 ay indirim kazanırız… yaklaşık 2 yıldır Netspeed kullanıcısıyım önümüzdeki 1 yıl içerisindede üyeliğimi sonlardırma gibi bir durumum yok, kazandığınız indirimi 12 ay boyunca kullanırsınız…

 5. serkan 6 Şubat 2021

  Merhaba netspeed fatura indirimi almak için
  Referans kodu netspeed müşteri temsilcisine iletirseniz indirim kazanırız
  Faturalarımı düzenli ödemekteyim
  06.02.2021 tarihi itibari ile güncel bilgidir.

 6. TOLGA AYÇİÇEK 16 Şubat 2021

  *** benim de referans numaram budur. Siz de bende 5 tl 12 ay indirimli kullanalım.

 7. Murat 2 Aralık 2021

  Netspeed 12 ay 5 TL indirim şifresi

 8. Ali Asker 8 Aralık 2021

  Selamlar Arkadaşını Getir Kampanyası 7X3X53 davet kodumuz ile 12 aylık fatura dönemi boyunca faturaya her ay 5 TL indirim hakkı kazanabilirsiniz. 444 0 217 Numaralı Başvuru Hattı üzerinden satış temsilcisine verdiğimiz kodu söylerseniz de oluyor veya netspeed web sitesi üzerinde yer alan abone başvuru formunu doldururken “referans kodu” alanına burda verdiğimiz kodu yazabilirsiniz.

 9. Ozan Tufan 13 Şubat 2022

  7X3X53 referans kodum. Faturam otomatik ödemede. Kullanabilirsiniz aktiftir. Bu kodu kullanarak faturanızda 5tl indirim alırsınız 12 ay boyunca KİŞİ SINIRI YOK HERKES KULLANABİLİR.

 10. Özgür duran 3 Nisan 2022

  7X3X53 Benim davet kodum da bu eğer bu davet koduyla üye olursanız hem bir yıl boyunca indirim kazanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.